Gaivotas Beach House
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i villan Gaivotas Beach House Itanhaém kan du enkelt nå Praia de Peruíbe, som ligger ungefär 3 km bort. Villan med 4 badrum, som har en privat pool, är perfekt för upp till 12 gäster.
Villan ligger också cirka 10 minuter med bil från Praia Tapirema och ungefär 20 minuter till fots från Praia Do Gaivota. Detta boende ligger 6 km från Ruínas do Abarebebê.
I villan Gaivotas Beach House kan gästerna njuta av utsikten över trädgården.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. Restaurangen Mistura Mineira, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger cirka 13 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
På rummet
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från São Paulo-Congonhas till villan Gaivotas Beach House?
Flygplatsen São Paulo-Congonhas ligger 120 km från villan Gaivotas Beach House. - ❓
Finns det ett kök i villan Gaivotas Beach House?
Ett utrustat pentry finns i villan Gaivotas Beach House. - ❓
Tillåter villan Gaivotas Beach House husdjur?
Villan Gaivotas Beach House tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Gaivotas Beach House?
Ja, en bubbelpool erbjuds i villan Gaivotas Beach House. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Pocinho de Anchieta och Itariru Waterfall, som ligger ungefär 20 minuter till fots från boendet respektive 2 km bort.